neděle 10. září 2017

...začal mi

podzim.....
Včera už se mi nelíbilo večerní zatápění...ne, kecám. Zatáhlo se, mě čekají tento týden lékaři a nějaké balíčky, které dcera poslala do města místo na vesnici. Dneska ráno pěkně lilo, zabalila jsem polovinu věcí, polovinu kytek, nějaké jídlo a hurá do města. Polovinu ne proto, že jsem líná odstěhovat vše, ale proto, že by nám prasklo auto....Naštěstí mnoho lidí bylo mimo a někteří právě odjížděli...naši mladí sousedé...tak jsme měli i dobře zaparkováno...Vyložit, odvézt auto do garáže. Pan Há pro chleba a nějaké drobnosti, já vybalovala, zalívala kytky a vařila oběd.
Po o. malá dvacetiminutovka, pan Há, já si četla oblíbené blogy.
Jsem zase ráda chvíli doma. Na domek pojedeme , podle počasí, zase příští víkend.Když nic jiného, mám tam STROJ....hihihi.

 To jsem byla na houbách, letos je spousta mechu, trávy a les je částečně uklizený ??? nějaká brigáda ????
V břízkách kousek od sjezdovky.Strom má svou vlastní studánku.....Je to jako když si drží vodu v dlaních.Prostě nahoře už JE podzim. I když včera byly chvílemi záchvěvy léta, teplo, než přišly další mraky.
Ta světlá budova je Penzion U koupaliště, co jsem o něm jednou psala. A ještě kousek pak my....
Tady jedna z cesty do školky..... Moji...naši.....V Olomouci.Musela jsem domů vzít větvičky ve váze, bylo by mi líto, že to zvadne beze mne. I když něco už čerstvé není...Ne, že by nahoře nic nezbylo ve vázách...Jsme doma, tak jdu za panem Há, popovídat, sešít svetřík pro Simonku, tedy, přišít knoflíčky. Zítra musím zabalit balíček a vezmu ho na poštu, až půjdu pro ten první pro mne.

Hezký večer všem.
A klidný start do dalšího týdne.
Děkuji za návštěvu všem.....

2 komentáře:

  1. Neboj sa, vraj má byť jeseň mimoriadne teplá, tak si chapupy ešte užiješ :-)
    Kytička je prekrásna!

    OdpovědětVymazat

Děkuji za návštěvu a brzy zase na viděnou...