už mě přešly, ale dostala jsem ještě jednu škatulku antibiotik a klid domova. Naštěstí je o mne dobře postaráno, dcera...a rohlik.cz, hihihi. Zatím co já sedím v zšeřelém bytě, moji miláčci dneska jeli na 4 hodiny do Nákla k rybníku s pískovnou.
Rybník Poděbrady je sice blíž, ale taky poněkud víc navštěvovaný...a placený....A navíc Ondra už tam letos byl a znáte puberťáky. Něco nechtějí, nechtějí, vztekají se a nakonec jsou spokojení. Neříkám, že tomu tak bylo dneska, to byla taková všeobecná poznámka.
Já dneska koukala na Povídání s Vlněnými sestrami. Tentokrát na TV, páč noha nahoře, což u pc nejde. A dopletla jsem ponožku.
💚💛
Teď mě napadlo, že jsem sem nedala předposlední, letní, ponožky pro Simonku. Čekají na ní na polici s malým dárkem za vysvědčení. Samé 1. Ondra tam má taky dárek, jedna dvojka z češtiny, celý maminka....
💙💜
Včera mi dcera přivezla domácí kuře z farmy a houby šitaké. Tak jsem si porcovala maso do mrazáku, kostru uvařila na silný dobrý vývar, přidala jsem do něj speciální asijské koření /kořen žen šen, jiné koření, kousky dřeva, čínské datle atd./
A to byl i můj dnešní oběd.
Venku je jako ve výhni, byla jsem si pro cosi na balkoně a je to děs běs.
Klidný zbytek soboty všem.
💖💗❤💙💚💛💜
.jpeg)



.jpeg)
.jpeg)
.jpeg)

.jpeg)

Žádné komentáře:
Okomentovat
Děkuji za návštěvu a brzy zase na viděnou...