úterý 13. května 2014

...byly roky,

kdy v květnu bylo "malé" léto. To vloni ani letos neplatí. Letos speciálně. Protože se všechno předchozími teplými dny uspěchalo o měsíc, teď, kdy je potřeba včelek atd...je zima. Doslova.
Abych zase psala o tom, jak se střídají okamžiky se sluníčkem s delší dobou plnou mraků a docela silného studeného větru, je zbytečné. Je to tak...a my, lidičkové, musíme počkat, až se to umoudří....žádné "poručíme větru, dešti..."


A tady je moje včerejší a předvčerejší podvečerní zábava. Něco málo bloků na "cibulkovou" deku. Dneska ale nedělám nic, pan Há přijel ze vsi, je zmrzlý, bolí ho "celý člověk", tak budu sedět s ním a dáme si trochu analgetika - bílé víno.


Šití tedy vypadá na delší dobu, smůla je, že mám málo místa na "povalování" látek, musím to uklízet, ale pár dní to žehlící prkno v předsíni vydrží...
Hezký večer, dobrou noc.
Díky za každé nové ráno......

1 komentář:

  1. Na počasí si nestěžujme. Studený máj - v stodole ráj. To říkali naši předkové. A taky: Májová vlažička - poroste travička. Zírám na ty cibule. Ty jsou ale pořádně veliké. To bude deka raz-dva hotová.

    OdpovědětVymazat

Děkuji za návštěvu a brzy zase na viděnou...