středa 18. ledna 2012

...a je to....

Dobrý večer,dobrý den. Jako správný Pat a Mat jsem dneska po příchodu ze zaměstnání jen šila a šila. Nejsem žádný mistr, ale zástěrka pro kolegyni Jiřku se díky Bellet povedla. Děkuju,děkuju...Včera jsem přinesla z pošty látku a dneska je jí jen půl...Dobrou noc. Milky

Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkuji za návštěvu a brzy zase na viděnou...

...mrazení a teplota

už mě přešly, ale dostala jsem ještě jednu škatulku antibiotik a klid domova. Naštěstí je o mne dobře postaráno, dcera...a rohlik.cz, hihihi...